KONST / Litografier / Färglitografier 11822018
nr 1182 2018
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografier, 2 st, Numrerad 24/280 respektive 196/300, motivet: 35x27 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 maj 2018
kl 18:45:40
14/5 00:00:48
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg